Strechy

Nasledovné technologické postupy je naša spoločnosť schopná doplniť podľa požiadaviek zákazníka strešnými svetlíkmi, dymovými klapkami, či inými technologickými postupmi.

a) SKLADANÉ STRECHY

Strešné skladané opláštenia budov zložené z nosných trapézových plechov, parofólie, izolačných dosiek z minerálnej vlny či polyesteru, separačnej vrstvy a vrchnej hydroizolačnej vrstvy z PVC fólie. Tento spôsob strešnej izolácie je možné individuálne kombinovať a prispôsobovať konkrétnym stavbám. Pre aplikáciu používa naša spoločnosť značkové spojovacie a nastreľovacie materiály.

b) SENDVIČOVÝ PANEL

Strešné opláštenia budov z panelových systémov je zložené z panelov vyplnených minerálnymi doskami alebo polyuretánovou penou. Montáž panelov na oceľovú konštrukciu či železobetón ide prispôsobiť štruktúre strešnej konštrukcie budovy. Použité plechy sú oceľové - pozinkované alebo hliníkovej štruktúry ošetrené vrchným náterom z polyesteru alebo plastu. Používaný spojovací materiál je z nerezovej oceli. Výhodou tohto systému je jednoduchá a rýchla montáž.